Обшуки у Білій Церкві: затримали близько 10 людей

Під час проведення обшуків в місті Біла Церква Київської області, правоохоронці затримали близько десяти чоловік злочинного угруповання. Про це повідомив представник Головного управління столичної поліції Микола Жукович, передає пресцентр Нацполіціі області.

Він пояснив, що в Білій Церкві функціонувало як мінімум три організованих злочинних угруповання, які вимагали гроші у підприємців і знищували їх майно.

"Під час обшуків в Білій Церкві вже затримали близько десяти чоловік. У місті було щонайменше три злочинних угруповання. У підприємців вимагали гроші, били їх, знищували їх майно. Зараз обшуки тривають, після їх закінчення кількість затриманих може змінитися", - заявив Жукович.

Розпочато кримінальні провадження у ст.189 (вимагання) і ст.255 (створення злочинної організації) Кримінального кодексу України, згідно з якими і проводяться заходи щодо затримання, знешкодження та ліквідації цих злочинних угруповань.

Зазначається, що всі деталі спецоперації обіцяють оприлюднити в ході брифінгу в понеділок, 29 липня, після проведення обшуків, відповідного аналізу і затримання підозрюваних в порядку ст.208 КПК України.

Нагадаємо, в суботу вранці, 27 липня, поліція Київської області почала 50 обшуків на території Білої Церкви, що пов'язано з виявленням і затриманням злочинного угруповання.