Окупанти в ОРДЛО готуються до спільних з РФ військових навчань

На тлі розведення військ російсько-окупаційні війська та її найманці готуються до проведення військових навчань у тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

"На фоні процесів розведення військ російська окупаційна влада в ОРДЛО оголосила про проведення спільних навчань із залученням як окупаційних адміністрацій, так і підрозділів російсько-окупаційних військ та інших незаконних збройних формувань", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у рамках навчань здійснюється розгортання польових пунктів управління окупаційних військ та виведення на полігони підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ для відпрацювання практичних дій на місцевості.

Водночас військові комісаріати окупаційних адміністрацій на адресу підприємств розсилають повістки про призов робітників на військові збори.

"Контроль за підготовкою та проведенням навчань здійснюється представниками штабу Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ", - повідомили у відомстві.