Російські окупанти обстріляли автомобіль з військовими медиками ООС

Унаслідок обстрілу санітарного автомобіля Збройних сил України поблизу селища Водяне на Донбасі загинули старший матрос Сергій Майборода і сержант Ірина Шевченко. Про це йдеться на сторінках 36 окремої бригади морської піхоти і волонтерської групи "Повернись живим" у Facebook.

"Обстріл стався близько 10.50 ранку в понеділок, 1 липня. Під час виконання військовими медиками ООС завдань з евакуації пораненого в районі населеного пункту Водяне, російськими окупантами було цинічно і підступно обстріляно автомобіль одного з підрозділів Об'єднаних сил. Бойовики поцілили у автомобіль "Хаммер" з ПТКР", - йдеться у повідомленні.

Один військовослужбовець, старший матрос 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Майборода, загинув на місці, ще двоє, у тому числі і військовий медик, - отримали поранення. За життя Ірини Шевченко колеги боролися кілька годин. Але врятувати її не вдалося, повідомили волонтери.

"Ви були, є і завжди будете... відважними воїнами! Відданими захисниками! Щирими побратимами! Командування і весь особовий склад морських піхотинців висловлює щирі співчуття рідним загиблих. Сумуємо разом з вами. Помстимося! Обіцяємо!" - йдеться в повідомленні бригади.

Командування Об'єднаних сил наголошує, що обстріл санітарних автомобілів є порушенням міжнародного законодавства та норм міжнародного гуманітарного права.