Зеленський на Луганщині поспілкувався з "вчителями" неіснуючої школи

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Золотого Луганської області поспілкувався з "вчителями", які у 2014 році потрапили на одне фото з бойовиками. Про це у Facebook написав користувач Юрій Колесніков.

"Два історичні фото "вчителів Луганщини". До громадяночки у рожевому ще можуть бути запитання, але у чорному — та сама. І, так, Володимире Зеленський, ви — ЛОХ. Причому повний і невиліковний", - написав він.

Гарант провів на Донбасі два дні і встиг поспілкуватися з вчителями школи, яка, як стверджують користувачі соціальних мереж, не існує. За наявною інформацією, вчителі неіснуючої школи попросили Володимира Зеленського відвести війська з Донбасу. Про те, що такої школи в Золотому вже немає і самі вчителі в 2014 звали Путіна і агітували за Росію, написав у Twitter користувач з ніком Himikus.

"Зеленський поспілкувався з "вчителями" неіснуючої школи і ті його попросили відвести ВСУ з Донбасу. Як вже цей бл@дський цирк задовбав! Актор, який грає роль президента вирішує нашу долю, долю країни з акторами, які грають роль вчителів", — написав у підписі до опублікованих знімків користувач мережі.

Те, що школа вже не існує підтвердив в Twitter інший користувач dneprlena.

"Бачу, що школа Золотівська ЗОШ I-II ступенів №7 ліквідована. Тип реорганізації – приєднання. Розумію, що школу до когось приєднали. Ліквідатор Донцова Марина Анатоліївна. Її декларація Луганська обл, Попаснянська РДА, нач. відділу освіти, подана 28.03.2019", - зазначає користувач.

Також користувач з ніком Faberum навів у Twitter витяг з Єдиного держреєстру реєстрації підприємств та підприємців, де є відповідний запис.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський прибув на позиції українських добровольців в районі населеного пункту Золоте, де має відбутися розведення сил та засобів.