Зеленський презентував "мобільні хатинки" для військових в районі ООС

Президент України Володимир Зеленський презентував експериментальні модулі для розміщення військовослужбовців у польових умовах. Презентація відбулась на території Міністерства оборони у Києві, повідомляє пресслужба глави держави.

За словами Зеленського, було поставлене завдання поліпшити умови проживання військових в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі.

«Було завдання поліпшити умови для хлопців, і не тільки для них, а й для всіх, хто допомагає нашій армії», - сказав він.

Міністр оборони України Степан Полторак та начальник Генерального штабу Руслан Хомчак продемонстрували главі держави дослідні зразки трьох модулів для проживання чотирьох та шести осіб. У модулях є санітарні вузли, ліжка, шафи та необхідні умови для розміщення військових.

Також були представлені санітарно-технічні модулі з душовими кабінами, туалетами та мобільні пральні з необхідною технікою. 

Крім того, модулі оснащені кондиціонерами, опалюються вони від електрогенераторів.

Зеленський наголосив, що пріоритетне завдання для України – зупинити вогонь і закінчити війну. Але такі мобільні споруди знадобляться і в мирний час, наприклад, для проведення навчань.

Зазначається, що реалізація програми по виготовленню модульних комплексів має бути виконана до кінця поточного року.

За словами глави держави та міністра оборони, кошти на реалізацію програми є.