Зеленський призначив бізнесмена Козицького новим головою Львівської ОДА

Президент Володимир Зеленський призначив головою Львівської обласної державної адміністрації місцевого підприємця Максима Козицького. Про це президент оголосив під час відвідування шахти «Межирічанська» у Червонограді, Львівської області, повідомляє пресслужба глави держави.

«У нас є ваша людина - львів’янин Максим Козицький. Він закінчив багато різних вузів... Людина досвідчена, фахова... Ми шукали сильного менеджера - ось він. Я хотів би його привітати», — зазначив Зеленський, представляючи Козицького.

На представленні також були присутні новопризначений міністр розвитку громад та територій львів’янин Денис Шмигаль, голова Офісу президента Андрій Богдан та міністр енергетики Олексій Оржель.

Як відомо, Максим Козицький – підприємець. Працював лікарем-інтерном з хірургії у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького, потім – лікарем-методистом Львівського обласного центру здоров’я. У 2007-2010 роках – член спостережної ради ТОВ «Укрнафтогазінвест». З 2010 до 2014 року був заступником генерального директора із загальних питань ТОВ «Укрнафтогазінвест». У 2014-2016 роках – заступник генерального директора ТОВ «Прикарпатська енергетична компанія».