Зеленський призначив нового голову Черкаської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив підприємця Ігоря Шевченка новим головою Черкаської обласної державної адміністрації. Відповідний указ №563 від 30 липня опублікований на сайті глави держави.

Під час робочої поїздки на Черкащину Зеленський представив Шавченка представникам громадськості та влади області, повідомляє пресслужба президента.

«Хочу бути впевнений, що це буде порядна людина. Бо, знаєте, люди всі порядні, а коли вони стають держслужбовцями, щось змінюється. Але, переконаний, цього разу такого не буде», – зазначив Зеленський.

Зазначається, Ігор Шевченко є власником ТОВ «Легкий експорт плюс» та «Hermes - Shevchenko Igor», яка зареєстрована в Італії. Згідно із декларацією, влітку 2017 року Ігор Шевченко набув право власності на три об’єкти на території Російської Федерації. У своїй декларації Шевченко задекларував будинок, квартиру, нежитлову будівлю і дві земельні ділянки в Черкасах.

Також Шевченко задекларував вантажні автомобілі та три легкові. Зокрема, вартість AUDI Q7 оцінює в 2 мільйони гривень.

За 2018 рік він отримав дохід від підприємницької діяльності у 838 тисяч 754 гривень. У готівці зберігає більше ніж пів мільйона євро.