Зеленський спростив в'їзд і виїзд з окупованих районів Донбасу, а також переміщення товарів в ОРДЛО

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів України опрацювати питання спрощення в'їзду та виїзду людей на та з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також переміщення товарів туди та звідти. Про це йдеться в указі президента, який оприлюднено на сайті глави держави.

Так, в указі №738 від 7 жовтня йдеться "про невідкладні заходи щодо створення умов для переходу громадян і проїзду автотранспорту через річку Сіверський Донець в Станично-Луганському районі та на відповідних контрольних пунктах в’їзду/виїзду".

Також Зеленський доручив уряду опрацювати питання про надання на контрольних пунктах в’їзду/виїзду медичної допомоги, допомоги в пересуванні людям з інвалідністю та іншим маломобільним особам.

Крім того, президент очікує від уряду забезпечення покращення умов проїзду та безпеки руху шляхом виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення H-21 Старобільськ — Луганськ — Хрустальний — Макіївка — Донецьк (на ділянці Старобільськ — Щастя) та Т1306 Сєвєродонецьк — Новоайдар.