Анастасія Приходько заявила, що братиме участь у парламентських виборах 2019

Анастасія Приходько, яка у жовтні 2018 року заявила про завершення вокальної кар'єри, рішуче налаштована реалізувати свої політичні амбіції. Зірка вже оголосила, що буде балотуватись на парламентських виборах 2019 від партії "Батьківщина". Про це повідомляє 24 канал.

Одразу після того, як Анастасія Приходько заявила, що йде зі сцени, вона поспішила оголосити про політичну кар'єру. За словами зірки, тривалий час до неї надходили пропозицію від політичних сил, Приходько обрала партію "Батьківщина". Саме від неї артистка буде намагатись зайняти крісло у Верховній Раді.

Про політичні амбіції вона розповіла на офіційній Instagram-сторінці. Анастасія Приходько заявила, що брала участь у засіданні партії, після якого буде балотуватись по мажоритарному округу.

"Сьогодні був з'їзд партії "Батьківщина", де ми змогли побачити першу п'ятірку списку. Я обрала для себе трішки інший шлях: я хочу піти по мажоритарному округу. Хочу чесно потрапити до парламенту. Я хочу побачити, як голосуватимуть за мене люди і чи хочуть вони мене бачити у парламенті. Список — це дуже просто для мене",– розповіла Анастасія Приходько.

Наразі зірка не уточнила, від якого саме округу буде намагатись пройти у Верховну Раду.