Ліверпуль виграв Лігу чемпіонів

Ліверпуль переміг у фіналі Ліги чемпіонів лондонський Тоттенхем з рахунком 2:0 і став переможцем турніру, повідомляє НВ.

Ліверпуль відкрив рахунок у матчі уже на 2-й хвилині. Мусса Сіссоко зіграв рукою у власному штрафному і арбітр Дамір Скоміна призначив пенальті у ворота «шпор», який реалізував Мохамед Салах.

Після швидкого пропущеного голу Тоттенхем почав діяти активніше, однак наприкінці матчу пропустив вдруге. На 87-й хвилині після розіграшу кутового м’яч відскочив до Дівока Орігі, який точно пробив в дальній кут.

Для головного тренера Ліверпуля Юргена Клоппа перемога в Лізі чемпіонів стала першою в кар'єрі.

Для Ліверпуля цей тріумф у Лізі чемпіонів став шостим у своїй історії. Раніше вони ставали чемпіонами в 1977, 1978, 1981, 1984 і 2005 роках.

Тоттенхем — Ліверпуль — 0:2

Голи: Салах, 2 (з пенальті), Орігі, 87

Тоттенхем: Льоріс — Тріпп'єр, Алдервейрельд, Вертонген, Роуз — Сіссоко (Дайєр, 74), Вінкс (Лукас Моура, 66) — Аллі (Льоренте, 82), Еріксен, Сон — Кейн

Ліверпуль: Аліссон — Александер-Арнольд, Матіп, ван Дейк, Робертсон — Хендерсон, Фабіньо, Вейналдум (Мілнер, 62) — Салах, Фірміно (Орігі, 58), Мане (Гомес, 89)

У півфіналі Ліверпуль вибив Барселону після поразки у першому матчі на виїзді 0:3. У матчі-відповіді команда Юргена Клоппа перемогла каталонців 4:0.