Названо місце проведення бою Ломаченко - Кемпбелл

Промоутер компанії Matchroom Boxing Едді Хирн назвав місце проведення поєдинку українця Василя Ломаченка (13-1, 10 КО) і британця Люка Кемпбелла (20-2, 18 КО) за пояса WBC, WBA і WBO в легкій вазі, передає Сьогодні.

Раніше WBC вже назвав дату поєдинку двох олімпійських чемпіонів - 31 серпня, а Хирн заявив, що бій пройде в Лондоні на Арені О2.

Відзначимо, що два пояси з тих, які будуть на кону в цьому поєдинку (WBA і WBO), належать Ломаченку. Тоді як пояс WBC є вакантним.

Арена О2 - багатоцільовий критий стадіон, розташований в центрі розважального комплексу The O2 на півострові Гринвіч в Південно-Східному Лондоні. Вміщує до 23 тисяч чоловік в залежності від події. Це одна з найбільших критих арен в Європі, поряд з Manchester Evening News Arena, Lanxess Arena в Кельні, Ареною Белграда і "Олімпійським" в Москві. У 2008 році лондонська Арена O2 стала найбільш завантаженим стадіоном в світі, обігнавши MEN Arena в Манчестері.

Як повідомлялось раніше, Ломаченко розповів, чому виставляє на бій з Кемпбеллом обидва своїх пояса: "Це додає мені мотивації. Якщо ти є чемпіоном і ти дійсно вважаєш себе кращим, то чого тобі боятися і навіщо тримати пояс за однією версією, а виставляти по інший? Ти - чемпіон за двома версіями, так, будь ласка, доводь, що так і є насправді ".