Помер український спортсмен та екскапітан олімпійської збірної з легкої атлетики

Після повторної операції на серці 27 липня помер 51-річний український спортсмен, бронзовий медаліст чемпіонату Європи-1994 зі штовхання ядра Роман Вірастюк - брат відомого стронгмена Василя Вірастюка. Про це повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов у Facebook.

«Для Міністерства молоді та спорту, кожного з нас - це непоправна втрата і великий біль. Співчуваємо, сумуємо і підтримуємо рідних Романа у цей важкий час. Вічна пам’ять Роману Вірастюку. Друже, нам буде дуже тебе не вистачати», - написав він.

Прощання з Романом, найімовірніше відбудеться 28 липня біля Міністерства молоді та спорту. Поховання відбудеться 29 липня, в рідному Івано-Франківську. Точний час повідомлять на його сторінці у Facebook.

Вірастюк був срібним призером останнього чемпіонату СРСР 1991 року, володарем Кубка СРСР, 17-разовим чемпіоном та восьмикратним володарем Кубка України. Також він брав участь у трьох Олімпійських Іграх. З 1995-го до 2005 року був капітаном Олімпійської збірної України з легкої атлетики.Останні роки працював директором Департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України. Роман Вірастюк також брав участь в парламентських виборах 2019, але не переміг в мажоритарному окрузі в Івано-Франківській області.