Безвізу два роки: У ДПС розповіли, скільки людей вже перетнули кордон

Від початку дії безвізового режиму, з 11 червня 2017 року, 9,2 млн громадян України перетнули кордон за біометричними паспортами, зокрема майже 3 мільйони українців прямували до країн Європейського Союзу без віз. Загалом за цей період українці здійснили 42,6 млн поїздок до країн ЄС. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби, пише Depo.ua.

"Найбільша кількість наших співвітчизників — більше 1 млн осіб перетнули кордон із Польщею. Також для українців були активними ділянки кордону з Угорщиною та Румунією, де перетин кордону по безвізовому режиму склав понад 350 тисяч та більше 245 тисяч осіб відповідно. Близько 226 тисяч осіб перетнули кордон зі Словаччиною.

Крім того, зауважимо, що майже 1 мільйон українців скористалися авіаційним сполученням. Тоді як морське сполучення є найменш популярним, адже у такий спосіб перетнуло державний рубіж лише близько 500 осіб", — наголосили у ДПСУ.

Згідно з інформацією, за другий рік безвізу зафіксовано 2,35 млн безвізових поїздок українців, що в 4,2 рази більше ніж за перший рік — 560 тисяч людей.