Репера Емінема допитувала секретна служба США через пісні про Трампа

Секретна служба США, яка відповідає за охорону президента, його родичів і перших осіб держави, у 2018 році допитала репера Емінема через його пісні зі згадуванням президента Дональда Трампа і його дочки Іванки. Про це свідчать документи, які Секретна служба надала Buzzfeed News.

Секретна служба звернула увагу на Емінема після того, як отримала листа від співробітника видання TMZ. Це сталося 15 грудня 2017 року — в день релізу альбому «Revival».

Журналіст запитував, чи ведеться розслідування проти Емінема через його пісню «Framed», яка увійшла до альбому «Revival». У ній, на думку відправника листа, містяться «недоречні коментарі» про Трампа і погрози на адресу Іванки. Buzzfeed News зазначає, що, ймовірно, журналіст TMZ звернувся у Секретну службу, аби отримати коментар для статті.

У пісні «Framed» Емінем називає президента США Дональдом Даком і каже, що Іванка Трамп «потонула у ставку», що можна розцінювати як натяк на її вбивство.

За місяць після отримання листа від журналіста, 16 січня 2018 року, Секретна служба допитала Емінема. Під час допиту репера питали не тільки про трек «Framed», а й про фрістайл, який він зачитав у жовтні 2017 року на врученні премії BET Awards і в якому звучала критика Трампа. Після допиту Секретна служба не стала направляти справу в прокуратуру для подальшого розслідування.

Репер розповів про цей допит Секретної служби у треку «The Ringer» з останнього альбому «Kamikaze», який вийшов в серпні 2018 року. У пісні репер стверджує, що Трамп прислав до нього співробітників Секретної служби, щоб з’ясувати, чи пов’язаний він з терористами і хоче заподіяти йому шкоду.