«Шахтар» здобув перемогу над мадридським «Реалом»

Донецький «Шахтар» в рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів на виїзді обіграв мадридський «Реалом» з рахунком 3:2.

У першому таймі «гірники» шокували господарів поля, забивши три голи. На 29-й хвилині Тете відкрив рахунок з пасу Корнієнко, але на 33-й гравець іспанського клубу Рафаель Варан відзначився автоголом. Та на 42-й хвилині Манор Соломон зробив рахунок розгромним.

У другому таймі мадридці забили двічі - півзахисник Лука Модріч скоротив відставання вже на 53-й хвилині, а на 59-й другий гол забив Вінісіус Жуніор. Проте потім був і третій гол, але його скасували після перегляду відеоповтору, бо було положення «поза грою».

Зазначимо, що «Шахтар» виступає у групі B, де крім «Реала» ще є італійський «Інтер» та німецька «Боруссія Менхенгладбах».

Поки «гірники» очолюють группу з трьома очками, у «Реала» - 0 балів.