УАФ затвердила «Слава Україні!» та «Героям слава!» футбольними гаслами

Виконавчий комітет Української асоціації футболу затвердив вислови «Слава Україні!» та «Героям слава!» офіційними футбольними гаслами. 

Про це повідомив у Facebook очільник Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко.

Він зазначив, що 45 членів комітету затвердили футбольні символи та футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!»

Так, разом із малим гербом УАФ у вигляді тризубу з написом Ukraine на всіх офіційних заходах Асоціації, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені та в матчах національних збірних зможуть використовуватися великий герб — карту України з тризубом в центрі.

Проте наразі невідомо, чи допоможе такий крок владнати ситуацію із вимогою Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) прибрати напис «Героям слава!» з форми та чи зможуть українські футболісти грати у формі з цим написом на Євро-2020.

Як раніше повідомлялося, УЄФА попросила Україну прибрати напис «Героям слава!» з форми своєї збірної з футболу на Євро-2020, оскільки вважає його політичним.

Очільник УАФ Андрій Павелко 10 червня вилетів до Рима на переговори з представниками УЄФА.

Нагадаємо, Євро-2020 триватиме з 11 червня по 11 липня. У межах групового етапу збірна України 13 червня проведе перший з Нідерландами, 17 червня — з Північною Македонією, а 21 червня — з Австрією.