Євро-2020: футболіст Еріксен знепритомнів під час гри Данія-Фінляндія, матч призупинений

Півзахисник футбольної збірної Данії Крістіан Еріксен знепритомнів під час матчу першого туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу-2020. Матч призупинили.

Про це повідомили в УЄФА.

Як зазначається, інцидент стався під час гри збірної Данії з командою Фінляндії. В кінці першого тайму гри 29-річний Еріксен впав на газон без свідомості, через що матч був припинений.

Коли футболіст впав, його щільно обступили партнери по команді, щоб захистити від телекамер.

Медикам довелося робити масаж серця Еріксену, після чого його на носилках винесли з поля.

Під час реанімації частина учасників збірної Данії була в сльозах, деякі, як видавалося, молилися. Коли Еріксена забрали з поля, решта гравців також покинула поле й пішла до роздягалень.

"Гравець доставлений в лікарню. Його стан стабілізовано", - згодом повідомили в УЄФА.

Організатори обіцяють пізніше повідомити додаткову інформацію. Імовірно, вони уточнять, чи буде скасовано або продовжено матч.

ОНОВЛЕНО: Матч між збірними Данії та Фінляндії відновився. Збірна Фінляндії здобула перемогу над Данією з рахунком 1:0. Єдиний гол на 60-й хвилині зустрічі забив форвард фінів Йоел Пог'янпало.