Збірна Україна зіграла з Казахстаном внічию у матчі відбору на Чемпіонат світу-2022

Збірна України з футболу 31 березня зіграла внічию з рахунком 1:1 проти Казахстану у третьому останньому матчі відбору на Чемпіонат світу-2022.

Гра відбулася у Києві на НСК «Олімпійський».

На 20-й хвилині Роман Яремчук відкрив рахунок у матчі після гольової передачі Олександра Зінченка.

Але у другому таймі на 59-й хвилині Казахстан зрівняв рахунок — гол забив Серікжан Мужиков.

Нагадаємо, попередні ігри збірної України в матчах відбору з Францією та Фінляндією теж закінчилися нічиєю - з рахунком 1:1.

Турнірне становище групи D після третього ігрового дня: Франція — 7 очок (після 3-х ігор), Україна — 3 (3), Фінляндія — 2 (2), Боснія і Герцеговина — 1 (2), Казахстан — 1 (2).

Десять переможців відбіркових груп вийдуть у фінальну стадію. Ще три путівки розіграють у стикових матчах десять володарів других місць, до яких приєднаються два найкращих переможці груп Ліги націй УЄФА.

Чемпіонат світу з футболу відбудеться з 21 листопада по 18 грудня 2022 року в Катарі.