Збірна України програла Уельсу у фіналі відбору на ЧС

Збірна України з футболу у фіналі відбору на чемпіонат світу програла команді Уельсу з рахунком 1:0. Таким чином у фінальну частину цього турніру виходить Уельс.

Про це пише Громадське.

Матч відбувався у Кардіффі на стадіоні «Кардіфф Сіті Стедіум».

З початку матчу українці регулярно створювали небезпечні моменти, але ніяк не могли їх реалізувати. Наприклад, на 12 хвилині валлійський голкіпер Вейн Геннессі вдало зреагував на удар Романа Яремчука, а на 30 хвилині — на удар Олександра Зінченка.

Зрештою команда Уельсу заробила штрафний удар: після прострілу півзахисника Гарета Бейла Андрій Ярмоленко випадково переправив м'яч у власні ворота. Після цього українці продовжували атакувати і наприкінці першого тайму, і в другому.

На 41 хвилині ледь не призначили пенальті у ворота валлійців: Ярмоленка вдарили по ногах у чужому штрафному майданчику. Проте арбітр вирішив, що фолу там немає.

Упродовж всієї другої половини матчу українці здебільшого атакували, чимало разів ледь не забили, але до гола довести справу не вдалося.

Фінальна стадія чемпіонату світу відбудеться з 21 листопада до 18 грудня у Катарі.