Збірна України з футболу перемогла Шотландію та вийшла у фінал відбору на ЧС

Збірна України з футболу у півфіналі відбору на чемпіонат світу перемогла збірну Шотландії з рахунком 3:1.

Матч відбувався у шотландському місті Глазго на стадіоні «Хемпден Парк».

Матч розпочався з впевненої гри української команди. Рахунок відкрив Андрій Ярмоленко. На 33-й хвилині після довгої передачі він переправив м'яч у сітку воріт суперників.

На початку другого тайму українська збірна подвоїла перевагу. Другий м'яч у ворота шотландців відправив Роман Яремчук на 49-й хвилині.

А вже у другій половині активніше атакувати почала команда Шотландії. На 79-й хвилині Каллум Макгрегор влучив в українські ворота.

Проте внаслідок контратаки третій м'яч забили українські футболісти. У додатковому часі крапку у матчі поставив Артем Довбик (90+5).

Тепер у фіналі відбору на ЧС українську збірну чекає ще один гостьовий поєдинок. Так, 5 червня у Кардіффі наших футболістів прийматиме збірна Уельсу.

Фінальна стадія чемпіонату світу відбудеться з 21 листопада до 18 грудня у Катарі.