Зимова Паралімпіада-2022: Україна здобула 29 медалей та посіла друге місце

У заключний день змагань на Паралімпійських іграх у Пекіні Україна здобула ще одну золоту медаль.Українські спортсмени отримали перемогу в лижних гонках у відкритій естафеті 4х2,5 км.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Так, Дмитро Суярко (гайд Олександр Ніконович), Григорій Вовчинський, Василь Кравчук та Анатолій Ковалевський (гайд Олександр Мукшин) принесли Україні 11-те золото.

Друге і третє місце посіла Франція та Норвегія.

Тож українська збірна завершила зимові Паралімпійські ігри з 29 медалями: 11 золотих, 10 срібних та 8 бронзових. Відзначимо, що це абсолютний рекорд для України на зимових Паралімпіадах.

Таким чином наші спортсмени посіли друге місце в загальному медальному заліку. Перше місце у Китаю: їхні спортсмени завоювали 61 медаль (18 золотих, 20 срібних і 23 бронзові).

Паралімпійські ігри у Пекіні офіційно тривали з 4 по 13 березня. За цей час розіграли 78 комплектів нагород у шести видах спорту.

Україна на Паралімпіаді була представлена у двох видах спорту: парабіатлоні та лижних перегонах. На змаганнях виступили 20 українських параспортсменів.