Лікарі не змогли врятувати Ірину Фаріон
Внаслідок вогнепального поранення у Львові загинула мовознавиця та колишня народна депутатка Ірина Фаріон. Їй було 60 років.
Про це повідомив у Telegram-каналі голова Львівської ОДА Максим Козицький.
«Дуже прикро, але, попри всі зусилля медиків, врятувати Ірину Фаріон не вдалося. Щирі співчуття рідним, близьким та учням Ірини Дмитрівни», — наголосив він.
Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що поранення було несумісне з життям. Як уточнили у лікарні, серце жінки не витримало.
Пошуки нападника ще тривають.
Нагадаємо, 19 липня о 19:30 поліція отримала повідомлення про те, що на вулиці Масарика у Львові невідомий чоловік стріляв у перехожу. Нею була Ірина Фаріон. Саме там жила мовознавиця.
ЇЇ госпіталізували з вогнепальним пораненням голови. Медики встигли провести операцію первинної хірургічної обробки рани голови. Вона перебувала у глибокій мозковій комі і на штучній вентиляції легень.
Оновлено о 00:01 20 липня. Злочин перекваліфіковано на ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк до 15 років. Правоохоронці вживають усіх необхідних заходів для встановлення особи та затримання зловмисника.