Арахамія звернувся до СБУ щодо учасників акції "Ні капітуляції!"

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що має намір у вівторок, 15 жовтня, передати наявну у нього інформацію про можливий підкуп учасників акції проти узгодження "формули Штайнмаєра" в Головне управління Служби безпеки України. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Всю інформацію, яку я маю, передам у вівторок в Головне управління Служби безпеки України. Я повинен був це зробити напередодні Дня захисника України", — написав він.

Депутат також вибачився перед учасниками протестів, яких він міг образити своїми словами про часткову проплату останніх мітингів на Майдані.

"Я переосмислив сказане мною в інтерв'ю Лівому берегу. Я хочу публічно вибачитися перед усіма учасниками акції "Ні капітуляції!", які прийшли туди за покликом свого серця і душі. У мене не було наміру їх образити, але вийшло так, що я це зробив, — за це я і перепрошую", — додав він.

Напередодні Давид Арахамії заявив про те, що нібито деякі учасники акцій проти узгодження "формули Штайнмаєра" отримали гроші за участь у мітингах.