Аваков відреагував на заклик демократів у США зарахувати «Азов» до терористичних організацій

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розцінює «спробу дискредитації спецпідрозділу Нацгвардії «Азов» як «знак якості його боротьби за територіальну цілісність України». Про це він заявив на зустрічі з головою місії США Крістіною Квін, коментуючи офіційну позицію України щодо заклику низки демократів зарахувати «Азов» до переліку терористичних організацій, повідомляє пресслужба МВС.

Аваков наголосив, що підрозділ спецпризначення «Азов» є законним регулярним підрозділом Нацгвардії.

«Ганебна інформаційна кампанія про начебто розповсюдження нацистської ідеології серед особового складу окремого загону спеціального призначення «Азов» є навмисним намаганням дискредитувати підрозділ «Азов» та Національну гвардію України, насамперед, у свідомості міжнародних партнерів України, спровокувати кризу у відношеннях з нашими союзниками, послабити позицію нашої держави у світі», — зазначив Аваков.

Він вважає, що «саме бойова ефективність спецпідрозділу «Азов» у захисті держави від військової агресії — справжня причина намагання зупинити його гібридним методом».

Міністр також висловив сподівання, що позиція України і наведені факти будуть враховані міжнародними партнерами.

Нагадаємо, 20 жовтня 40 конгресменів-демократів із Палати представників США підписали звернення до держсекретаря США Майка Помпео з вимогою внести полк «Азов» та дві праворадикальні організації в Європі до списку іноземних терористичних організацій. Полк «Азов» назвав такий намір демократів інформаційною атакою на Україну.