Авіакатастрофа Ан-26: ДБР допитало понад 40 свідків і взяло ДНК родичів загиблих для експертизи

Слідчі продовжують розслідувати обставини катастрофи літака Ан-26 в Чугуєві на Харківщині, в якій загинули 26 людей. Державне бюро розслідувань уже допитало понад 40 свідків, призначило експертизи та просить арештувати деякі документи. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Крім того, експерти відібрали зразки ДНК для експертизи від 25-ти родичів курсантів і членів екіпажу, які загинули безпосередньо на місці аварії. Після проведення експертиз щодо ідентифікації загиблих їх тіла повернуть родичам.

Також слідчі вилучили два бортові самописці, які вже почали розшифровувати, від військової частини отримали документи про організацію та проведення польотів.

У ДБР ще отримали документи про проведення ремонту та продовження ресурсу двигунів, які використовувалися на літаку, а також подали сім клопотань про арештування речей і документів, які вилучили під час оглядів.

Як повідомив журналістам голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер, у вівторок, 29 вересня, у Харкові відбудеться церемонія прощання із загиблим курсантом Віталієм Вільховим, який помер у лікарні, а прощання з іншими жертвами авіакатастрофи відбудеться вже після ідентифікації тіл.

«Завтра ми прощаємось лише з нашим хлопцем, який вижив, але потім, на жаль, помер - це Віталій Вільховий. З усіма іншими будемо прощатись лише після того, і ви розумієте, що це буде і правдиво, і правомірно, після того, як всі тіла будуть ідентифіковані», - сказав Кучер.

Нагадаємо, увечері 25 вересня неподалік міста Чугуїв на Харківщині розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба та семеро офіцерів. Загинули тоді 26 людей. Один курсант третього курсу перебуває у військовому шпиталі, стан його середньої тяжкості.