Автобусний лоукостер FlixBus розпочинає перевезення з Києва

Найбільший автобусний перевізник Європи FlixBus оголосив про запуск спільних перевезень з компанією Gunsel з 19 серпня. Про це повідомляє ЦТС.

Компанії виконуватимуть перевезення за трьома напрямками із Києва до Варшави, Вроцлава та Праги.

Зазначається, що у кожному автобусі Gunsel на зазначених маршрутах буде 15 маркованих сидінь для пасажирів Flixbus.

На лінії Київ-Варшава (через Люблін) автобус курсуватиме щодня; Київ-Вроцлав (через Житомир, Рівне, Львів, Краків, Катовіце) - тричі на тиждень; Київ-Прага (через Житомир, Рівне, Львів, Градец Кралове) - три рази на тиждень.

"Ми хочемо поєднати три столиці - Київ, Прагу, Варшаву. Ми також намагаємося приєднати Львів і Житомир до наших міжнародних хабів. Тоді пасажир, який їде з України тільки з однією пересадкою, зможе доїхати до величезної кількості міст Європи", - заявив гендиректор FlixBus в Польщі і Україні Міхал Леман.

З нагоди запуску нових маршрутів FlixBus оголосив про те, що до 12:00 15 серпня на спільні рейси з Gunsel квитки можна купити за ціною від 5 євро.

"Ми хотіли б додати в нашу мережу Одесу, Дніпро, Харків і на всіх маршрутах збільшувати частоту рейсів. Ми працюємо над нашою картою маршрутів на наступний рік. Поки не можу говорити точно, але ми хочемо збільшити щільність присутності. За два роки роботи в Польщі ми розширили мережу на понад 100 міст, може, не такими темпами, і трохи більше ніж за два роки, але ми хочемо досягти таких же результатів в Україні", - розповів про плани Flixbus в Україні Міхал Леман.

Нагадаємо, з 11 червня в Україні розпочала роботу німецька транспортна компанія Flixbus.