Банкіра Гриценка затримав одіозний прокурор Кулик

Голову АТ "Укрексімбанк" Олександра Гриценка затримав одіозний прокурор Костянтин Кулик. Про це стало відомо із заяви адвоката Дениса Галанського, передає Прямий.

"СБУ коментує вчинене співробітниками цієї спецслужби бандитське викрадення Олександра Гриценка, називаючи його "затриманням за дорученням Генеральної прокуратури України". Чому взагалі СБУ щось коментує, коли за їх же твердженням справу веде Генеральна прокуратура? І коментувати має одіозний прокурор Кулик?" - заявив адвокат.

"Затримання здійснено без ухвали суду, з грубими порушеннями закону, за відсутності законних підстав. Було піддано небезпеці дитину Гриценка, яку вкинули в автобус, а потім кинули напризволяще. Замість доставки затриманого до найближчого органу досудового розслідування, Гриценка кілька годин возили містом в наручниках, піддаючи тортурам. Під приводом медичного освідування доставили до лікарні, але після прибуття адвокатів від освідування відмовились і повезли до ізолятора. Протокол почали складати через 8 годин", - додав адвокат.

Нагадаємо, очільника АТ "Укрексімбанк" Олександра Гриценка 16 листопада викрали силовики на очах у дитини, з якою він гуляв.