Більша частина українців вважає, що Україна рухається у неправильному напрямку – КМІС

Дані останнього соціологічного опитування фонду "Демократичні ініціативи" та КМІС свідчать про погіршення настоїв в українському суспільстві. Про це на пресконференції заявила директорка фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна, передає Главком.

За її словами, про негативні настрої свідчать деякі результати опитування.

Зокрема, у листопаді 2019 року 36% громадян вважають, що Україна рухається у правильному напрямі, дещо більше - 39% упевнені, що напрям руху України зараз є неправильним. У той же час ще у серпні 50% вважали рух правильним, а 23% - неправильним.

"Я б сказала, що "медовий" місяць закінчився, але поки що триває те, що я б назвала "цукерковий період", все-таки відносно солодкий, коли ще позитивно ставляться до новообраних органів влади, особливо до президента Зеленського", - сказала вона.

Як повідомлялось, перші кроки Володимира Зеленського на посаді президента України схвально оцінили 62% українців.

Директорка фонду «Демократичні ініціативи» резюмувала, що 82% опитаних українців упевнені, що зробили правильний вибір, проголосувавши за чинну владу.

Опитування проводилося «Демініціативами» і КМІС з 4 по 19 листопада 2019 року серед 2 041 повнолітнього респондента на всій підконтрольній Україні території. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%.