Чоловік здав свій iPhone в ремонт, а потім знайшов його на OLX

У досить неприємну ситуацію потрапив двадцятисемирічний українець: він здав iPhone 7 в ремонт товаришеві, а потім побачив в мережі оголошення про продаж свого гаджета. Поліцейські теж здивувалися цьому, і відкрили кримінальну справу за статтею 190 Кримінального кодексу України ( «Шахрайство»).

Про це пише InternetUA з посиланням на визначення Соснівського райсуду Черкас.

Згідно з матеріалами справи, 10 травня в Черкаський відділ поліції ГУНП в Черкаській області звернувся із заявою про шахрайські дії чоловік, який повідомив, що 17 квітня він надав своєму знайомому майстру по ремонту мобільних телефонів власний смартфон iPhone 7 Gold 32 Gb, сплативши за ремонт 1800 грн . Надалі, з 20 квітня по 8 травня, чоловік намагався забрати свій гаджет з ремонту, однак отримував від майстра відмову, так як ремонт, за його запевненням, не був закінчений. 8 травня, переглядаючи оголошення на сайті «OLX», власник дорогого смартфона зауважив оголошення про продаж його ж пристрої від імені якогось парубка. Зустрівшись з хлопцем, чоловік дізнався, що інтернет-продавцю iPhone продав його знайомий майстер по ремонту мобільних телефонів.

remont.jpg

Потерпілому довелося викупити власний телефон у хлопця.

На даний момент слідство отримало дозвіл суду на проведення судово-товарознавчої експертизи, щоб встановити вартість гаджета.

Майстру з ремонту мобільних пристроїв і, за сумісництвом, продавцеві чужих гаджетів світить до двох років обмеження волі.

190-3.jpg