Де логіка: Парубій жорстко “проїхався” по розкішному способу життя Зеленського

Спікер Андрій Парубій під час Міжнародного форуму VIA Carpatia 2019 звернув увагу на деяке неспівпадіння між “образом” президента України Володимира Зеленського та його способом життя. Про це у Facebook написала користувач Інна Битюк, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Парубій поставив логічне запитання.

“Я живу в готелі «Київ», де і жив під час Революції Гідності. На роботу ходжу пішки. А мій «сусід» живе у великому маєтку в Маріїнському парку та їздить на роботу кортежем із семи машин. Але при цьому він виявляється – слуга народу, а я – старе обличчя. Де логіка?” – зазначив спікер.

Раніше писали, що у Володимира Зеленського, коли він ще був кандидатом у президенти, знайшли незадекларовану нерухомість – він володіє 15-кімнатною віллою в італійському курортному місті Форте-дей-Мармі, де полюбляють відпочивати російські багатії.

У декларації за 2017 рік Зеленський вказав чотири квартири в Києві, заміський будинок, а також квартири в Ялті та Великій Британії. Усіма ними він володіє повністю, частково або орендує. Однак про 15-кімнатну віллу на італійському узбережжі, якою Зеленський володіє разом з дружиною Оленою, в декларації він не згадав.