Ексзаступнику глави СБУ Нескоромному оголошено про підозру в організації підготовки вбивства

Колишньому першому заступнику голови Служби безпеки України Дмитру Нескоромному оголосили про підозру в організації підготовки вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Зокрема, йдеться про ч. 1 статті 14, ч. 2 статті 28 та статтю 348 Кримінального кодексу України. Вживаються заходи щодо розшуку Д.А. Нескоромного з метою допиту як підозрюваного, та вручення клопотання про обрання запобіжного заходу», – йдеться в повідомленні.

Як кажуть в СБУ, слідчі встановили, що Дмитро Нескоромний спільно зі співробітником Антитерористичного центру при СБУ Юрієм Расюком вирішили позбавити життя начальника ГУВБ СБУ Андрія Наумова.

«Серед доказів, які це підтверджують, – відео- та фотоматеріали, аудіозаписи розмов Ю.Расюка, Д.Нескоромного та інших осіб, під час яких, зокрема, обговорюється організація вбивства, виконавці та інші деталі», - зазначили у спецслужбі.

За версією слідства, основним мотивом злочину став той факт, що Наумов був перешкодою для повернення Нескоромного на високу посаду в керівництві Служби, а також виступав проти призначення окремих членів екскоманди Нескоромного в СБУ.

Служба безпеки виклала в мережу, як кажуть у відомстві, записи розмов фігурантів справи.

Аудіозаписи підозрюваних: обговорення по справі організації замовного вбивства А. Наумова

Аудіозаписи підозрюваних: Ю. Расюк зустрічається з Д. Нескоромним

Нагадаємо, головний редактор «Цензор.Нет» Юрій Бутусов повідомив із посиланням на джерела, що полковник спецпідрозділу СБУ «Альфа» Андрій Расюк затриманий за підозрою в підготовці вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова на замовлення колишнього заступника глави СБУ Дмитра Нескоромного.

Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід чинному працівнику Служби безпеки України, полковнику Андрію Расюку у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.