Генерал-майор Марченко, якого підозрюють у закупівлі бракованих бронежилетів, вийшов із СІЗО

Генерал-майор, начальник управління матеріального забезпечення Міноборони Дмитро Марченко, якого підозрюють у закупівлі бракованих бронежилетів, вийшов із СІЗО. Про це передає телеканал «Прямий», який транслював звільнення Марченка.

Генерал-майор зазначив, що відмовлявся виходити з СІЗО раніше, бо під вартою були його підлеглі. Також він прокоментував обрання йому запобіжного заходу.

«Обрання запобіжного заходу, тримання під вартою, було для того, щоб на мене психологічно впливати. За час тримання, один місяць, мене один раз вивозили на допит і чотири рази вивозили, щоб тиснути, без адвокатів. Це підтверджено. Я подаватиму заяву для відкриття кримінального провадження», — сказав Марченко.

Крім того, під час трансляції генерал-майору начебто зателефонував Петро Порошенку, тоді військовий подякував п'ятому президенту та його родині за підтримку.

Раніше на сайті партії «Європейська солідарність» повідомили, що п’ятий президент та чинний народний депутат Петро Порошенко вніс 19 мільйонів гривень застави за Марченка. Також понад три тисячі активістів за три дні зібрали більше ніж мільйон гривень.