Голова СБУ Баканов відреагував на обшуки в офісі «1+1»

Голова Служби безпеки України Іван Баканов підтвердив, що обушки в офісі телеканалу «1+1» проходили у справі щодо прослуховування прем’єр-міністр Олексія Гончарука, й запевнив, що про утиски свободи слова не йдеться. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Іван Баканов закликав представників телеканалу «1+1» не спекулювати фактами та не маніпулювати суспільною думкою, висвітлюючи розслідування справи щодо незаконного прослуховування Прем‘єр-міністра України Олексія Гончарука», — йдеться у повідомленні.

Голова СБУ вважає, що журналісти мають бути зацікавлені у встановленні істини у цій справі й сприяти розслідуванню.

«Про жоден тиск на журналістів телеканалу «1+1» або утиски свободи слова в Україні у даній ситуації мова не йде. І йти не може у принципі. Ми говоримо про неупереджене та всебічне розслідування кримінальної справи щодо незаконного прослуховування голови уряду. І слідчі дії проходили не лише по вулиці Куренівській, 18, але й за іншими адресами осіб, що перевіряються», — сказав він.

Баканов також розповів, що у цій справі слідчі дії проводились й щодо міністрів, інших чиновників та представників УДО.

«Окремі урядовці за згодою пройшли перевірку на детекторі брехні і всі без винятку поставились до цієї ситуації з розумінням», — додав очільник СБУ.

Нагадаємо, 5 лютого працівники СБУ прийшли з обшуком до одного з офісів телеканалу «1+1» у справі про прослуховування прем'єра Олексія Гончарука.