Керівник Центру громадського здоров'я МОЗ йде з посади

Генеральний директор Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України Володимир Курпіта подав заяву про звільнення з посади.Він очолював ЦГЗ з 2 лютого 2018 року. Про це він написав у Facebook.

«Нарешті це сталося. Міністр прийняла мою заяву про звільнення за власним бажанням і цей тиждень — моя остання на посаді генерального директора Центру громадського здоров’я України», — повідомив Курпіта.

За його словами, основна причина такого рішення — «відсутність діалогу про подальше місце Центру і його ролі як координуючої структури громадського здоров’я».

«Два останні роки ми фокусувалися на підвищенні відповідальності громадян та місцевої влади за здоров'я, оскільки громадське здоров'я має базуватися на постійному діалозі між ключовими гравцями та секторами економіки, які впливають на здоров'я. Натомість озвучено бажання створити мережу установ контролю за захворюваннями та розвивати одночасно регіональні центри громадського здоров'я. Мені видається, що це подвійне трактування – хибне. Тому прийняв рішення дати новій політичній команді можливість втілити їх задуми», – зазначив чиновник.