«Книги катів»: в Україні запустили сайт про злочинців з російської армії

Розпочав роботу сайт «Книга катів українського народу», який містить детальну та верифіковану інформацію про російських воєнних злочинців.

Про це повідомив у Telegram-каналі керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

За його словами, Україна зробить все, аби знайти та покарати всіх російських воєнних злочинців. «Книгу катів» можна побачити за посиланням.

На сайті вже є інформація про 607 російських військових. Їх можна знайти за місцем народження, військовою частиною, віком, а також за територією, де вони здійснювали воєнні злочини.

Нагадаємо, 8 червня президент Володимир Зеленський анонсував запуск в Україні спеціальної «Книги катів» - інформаційної системи, у якій збиратимуться підтверджені дані щодо воєнних злочинців і злочинців із російської армії.

«Я неодноразово наголошував, що всі вони обов'язково понесуть відповідальність. І ми крок за кроком до цього наближаємося», — сказав Зеленський.

За словами президента, «Книга катів» стане однією з підстав для відповідальності безпосередніх виконавців воєнних злочинів — солдатів російської армії та їхніх командирів.

«Тих, хто віддавав накази. Тих, хто зробив можливим усе, що вони наробили в Україні: в Бучі, в Маріуполі, в усіх наших містах, в усіх громадах, до яких дотягнулися. Усі будуть відповідати», — додав президент.