Компанія Ахметова запустила ще одну масштабну «зелену» електростанцію

Енергохолдинг «ДТЕК» українського олігарха Ріната Ахметова завершив будівництво Орловської вітроелектростанції, що розташована на березі Азовського моря у Запорізькій області. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що загальна потужність електростанції складе 100 мегаватів. Вона складається з 26 вітротурбін потужністю по 3,8 мегаватів. Щороку вона може забезпечувати електрикою близько 190 тисяч домогосподарств. Електроенергію, яку вироблятиме ця електростанція, «ДТЕК» продаватиме за «зеленим» тарифом, який в Україні є одним з найвищих у Європі.

Із запуском Орловської ВЕС загальна потужність «зелених» електростанцій «ДТЕК» досягла 1 гігавата.

«Два роки тому ДТЕК публічно озвучив свою стратегічну ціль — до кінця 2019 року побудувати 1 ГВт потужності зеленої генерації. Сьогодні ми її досягли, інвестувавши у відновлювану енергетику України більше 1 млрд євро, і створивши унікальну експертизу, завдяки якій були реалізовані ці масштабні та інноваційні проекти», — повідомив голова «ДТЕК» Максим Тімченко під час відкриття вітроелектростанції.

Інвестиції в Орловську ВЕС склали 131 мільйон євро, з яких 40 мільйонів євро отримали українські підрядники, повідомляють у «ДТЕК».