Кийки і сльозогінний газ: під Офісом президента поліція побила протестуючих підприємців

У понеділок, 4 листопада, під Офісом президента на вулиці Банковій пройшла акція підприємців «Врятуйте малий бізнес». Учасники акції вимагали, щоб Верховна Рада скасувала прийняття законів №128 і №129, які вводять додатковий податковий контроль. За словами учасників акції, знищення спрощеної системи оподаткування призведе до знищення малого бізнесу в Україні.

Як повідомив журналіст Тарас Березовець в своєму Telegram-каналі, пізніше на перетині вулиць Лютеранської та Шелквічной силовики розігнала підприємців, які брали участь в акції, із застосуванням фізичної сили і сльозогінного газу.

«Під Офісом президента на Лютеранській і Шовковичній поліція здійснювала силовий розгін мітингувальників підприємців, застосовувався сльозогінний газ і фізична сила», - написав Березовець.

Факт розгону підтвердив і глава «Союзу захисту підприємництва» Сергій Доротич. На своїй сторінці в Facebook він опублікував ролик, в якому видно, як поліцейські відтіснили протестувальників з проїжджої частини. За його словами, правоохоронці заляпали учасників акції сльозогінним газом і побили кількох чоловіків.