Міністерство ветеранів захищатиме інтереси чоловіка, який погрожував підірвати міст Метро в Києві

Міністерство у справах ветеранів захищатиме інтереси Олексія Белька, який напередодні погрожував підірвати міст Метро в Києві. Про це йдеться у заяві відомства.

«Міністерство наголошує, що воно захищатиме інтереси Олексія Белька як і будь-якого учасника російсько-української війни, зокрема його право на повагу, справедливий розгляд цієї справи та допомогу за потреби. Ми не дозволимо використати цей інцидент для очорнення бійців та ветеранів, або для розколу між ними та рештою суспільства», — йдеться у повідомленні.

Там додали, що готові надати будь-яку допомогу у комунікації між Олексієм Бельком та тими, кого це може стосуватися на офіційному чи неофіційному рівні (за потреби), як адміністративними, так і громадськими каналами.

У відомстві також висловили подяку силовикам, правоохоронцям та усім причетним до безпечного та безкровного вирішення ситуації.

Нагадаємо, 18 вересня на мосту Метро в Києві чоловік на кабріолеті заблокував рух і почав погрожувати підірвати міст. За кілька годин його вдалося затримати. Проти чоловіка порушили справу за фактом «приготування та здійснення терористичного акту», йому може загрожувати довічне ув'язнення.