Міноборони перерахувало перші кошти для виплат сім'ям загиблих в авіакатастрофі літака Ан-26

Міністерство оборони України перерахувало понад 28 мільйонів гривень для виплати одноразової грошової допомоги родичам військових, які загинули в авіакатастрофі Ан-26 під Чугуєвом на Харківщині 25 вересня.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Наразі рішення про виплати прийнято щодо 19 загиблих курсантів Харківського Національного університету Повітряних сил.

Міноборони перерахувало кошти Сухопутним військам Збройних сил України для розподілу по військових комісаріатах. Наступного тижня військкомати перерахують ці гроші на рахунки родичів загиблих.

Рішення про решту виплат комісія Міноборони має ухвалити після остаточного офіційного встановлення всіх обставин та причин авіакатастрофи.

«На сьогодні продовжує працювати урядова комісія та триває робота з проведення технічного розслідування катастрофи літака АН-26Ш. Результати роботи останньої мають бути подані міністру оборони України до 25 листопада», ㅡ заявили в Міноборони.

Нагадаємо, увечері 25 вересня неподалік міста Чугуїв на Харківщині розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба та семеро офіцерів. Загинули 26 людей.

Єдиний курсант В’ячеслав Золочевський, який вижив в авіакатастрофі, знаходиться у військовому шпиталі. Наразі стан його задовільний.