Міноборони призупинило приймання бронетранспортерів БТР-4Е

Міністерство оборони України тимчасово призупинило приймання бронетранспортерів серії БТР-4Е. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Повідомляється, що робоча група, до якої входять фахівці МОН і держконцерну «Укроборонпром», перевірила наявність пошкоджень зміцнюючої наплавки на зварних з’єднаннях бортів бронетранспортерів БТР-4Е в місцях постійної дислокації.

За попередніми даними пошкодження наплавки підтверджені на кількох бронетранспортерах.

«Наразі члени робочої групи, спільно з представниками підприємств визначають обставини і причини виникнення згаданих дефектів. Одночасно проводиться розробка організаційно-технічних заходів стосовно недопущення виникнення дефектів у подальшому виробництві», — йдеться у повідомленні.

Так, щоб не допустити постачання до ЗСУ неякісної продукції та до часу з’ясування всіх обставин, Міноборони тимчасово призупинило приймання бронетранспортерів.

Водночас, в оборонному відомстві з’ясовують можливі факти неналежного виконання посадових обов’язків службовими особами, відповідальних за цей процес. У разі встановлення винних у цій ситуації, керівництвом Міноборони буде вжито заходів щодо притягнення їх до відповідальності згідно з чинним законодавством України.