Нафтогаз опублікував перелік міст, які можуть залишитися без тепла взимку

У Нафтогазі опублікували перелік компаній-теплопостачальників, які через борги не зможуть отримати газ для здійснення опалення. Відповідний список опублікували на сайті державної компанії.

Загалом до нього входять 116 компаній, які досі не погасили свої борги за газ перед Нафтогазом (загальна кількість компаній, що надають послуги централізованого опалення в Україні складає 1316).

При цьому у Нафтогазі зазначили, що особливо великий ризик зриву опалювального сезону є у Смілі Черкаської області та Червонограді Львівської області.

«Неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів в опалювальний період, що є абсолютно неприпустимим», — зазначають у компанії та закликають ці підприємства погасити свої борги за газ.

Раніше голова Фонду державного майна Віталій Трубаров заявляв про зрив опалювального сезону у Кривому Розі. Він пропонував для вирішення цієї проблеми проводити переговори з Нафтогазом.

Також у Нафтогазі повідомляли про ймовірний зрив опалювального сезону у низці міст України, зокрема в Одесі, у Смілі, у двох містах на Львівщині та деяких районах Києва.