Нацбанк дозволив українцям страхувати життя у валюті

Національним банком України 23 січня 2020 року прийнято рішення про видачу Приватному акціонерному товариству "Страхова компанія "ТАС" ліцензії на здійснення валютних операцій в частині здійснення розрахунків у іноземній валюті на території України за договорами страхування життя. Про це повідомляє пресслужба Нацбанка.

АТ "СК "ТАС" (приватне) стало першою компанією з-поміж лайф-страховиків, що отримала ліцензію на здійснення валютних операцій. На підставі цієї ліцензії компанія зможе отримувати страхові платежі та здійснювати страхові виплати за договорами страхування життя в іноземній валюті.

Можливість для страхових компаній, які надають послуги зі страхування життя, отримати валютну ліцензію була реалізована завдяки прийняттю Закону України "Про валюту і валютні операції" в рамках валютної лібералізації.

"Відтепер люди, що піклуються про здоров’я, достойну старість, забезпечення майбутнього дітей, з метою мінімізації валютних ризиків зможуть укладати договори страхування життя у іноземній валюті, а також отримати виплати у іноземній валюті", - йдеться в повідомленні.