Нацрада позапланово перевірить канал NewsOne через ознаки розпалювання ворожнечі

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення позапланово перевірить канал NewsOne через висловлювання ведучого Руслана Коцаби, які містять ознаки розпалювання ворожнечі. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Регулятор зафіксував в ефірі програми «Я так думаю» з Русланом Коцабою 5 листопада висловлювання, що порушують закони України «Про інформацію» та «Про телебачення і радіомовлення» та розпалюють ворожнечу.

Як зазначили в Нацраді, серед висловлювань було таке:

«Незаконне збагачення і було метою оцих «євромайданівських бариг». А не якесь там примарне європейське майбутнє, НАТО, Євросоюз і т. п. Відповідно повсталий Донбас спробували упокорити з допомогою танків та авіаційних бомб. Це правда, її нема куди діти. Вона мусить бути озвучена, саме тут, на рівні київському київська влада має визнати, що використання збройних сил проти мирного населення є злочином, на який не поширюються терміни давності».

Після перевірки Нацрада вирішить, яке рішення ухвалить щодо ліцензіата.

Як повідомлялось раніше, на початку вересня в Нацраді з питань телебачення та радіомовлення заявили, що проситимуть суд скасувати ліцензію каналу NewsOne.