«Ні кроку назад!»: у Києві протестували проти розведення військ на Донбасі

У вівторок, 29 жовтня, у Києві під стінами Офісу президента пройшла акція протесту "Ні кроку назад!" проти розведення військ на Донбасі.

Організатори акції "Рух Опору Капітуляції" вважають, що розведення військ в Золотому і Петровському «більше виглядає як відступ».

Учасники акції вимагають негайно припинити відведення українських військ на Донбасі.

На думку активістів, президент Володимир Зеленський ігнорує багатомільйонний голос учасників протестів "Ні капітуляції!", які виступають проти «миру на Донбасі» на умовах Москви і здачі українських територій.

Мітингувальники принесли під стіни ОП плакати, що відсилають до недавній розмові Зеленського з добровольцями в Золотому: "Вова, ти не лох, не відводь війська", "Яке розведення? Ти ж не лох". Вони скандують "Ні капітуляції!", "Ганьба!" і "Слава Україні!"

На акції присутні депутати Верховної Ради від фракції "Європейська солідарність" Софія Федина та Яна Зінкевич.

Нагадаємо, у штабі операції Об'єднаних сил підтвердили, що розведення військ на Донбасі поблизу населеного пункту Золоте-4 Луганської області почалось 29 жовтня. Раніше про розведення військ поблизу Золотого повідомив глава Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко.