Німецькі журналісти оприлюднили супутникові знімки військового табору Росії в Криму

Журналісти німецького видання Der Spiegel оприлюднили супутникові знімки військового табору Росії в окупованому Криму. Там нарахували приблизно тисячу військових машин.

Про це повідомили розслідувачі Conflict Intelligence Team (CIT).

Зазначається, що військовий табір розкинули на військовому полігоні приблизно за 30 кілометрів від села Марфівка, яке розташовується неподалік Керчі.

Журналісти зауважили, що 15 березня територія була порожньою, а до 2 квітня там з'явилися транспортні засоби та надбудови.

Відповідно до знімків за 13 квітня, військовий табір огородили, а крім надбудов, там розмістили приблизно тисячу військових машин. Також кажуть, що трохи далі від табору є ще один, менший.

Розслідувачі CIT вважають, що, ймовірно, видання Der Spiegel показало табір військових із частини 58-ї армії з Північного Кавказу. Про перекидання цієї частини в анексований Крим повідомляв Південний військовий округ РФ.

«На знімках табору не видно важкої техніки, наприклад, танків та самохідних артилерійських установок "Мста-С», які також перекидалися в Крим в складі частин 58-ї армії. Це дозволяє припустити, що перед нами не єдиний табір частин, перекинутих з Північного Кавказу», - підкреслили у CIT.