Новий канал «Перший Незалежний» відімкнули від супутника

Львівський телеканал «Перший Незалежний», новими власниками якого стали колишні співробітники заблокованих каналів ZIK, «112 Україна» та NewsOne, почав мовлення з новою командою. Але уже за годину його відімкнули від супутника.

Про це пише Громадське.

Як зазначаэться, приблизно за годину після початку мовлення телеканалу ведучі ток-шоу «Протистояння» заявили, що трансляція етеру припинилася на супутнику.

Медіаексперт Олександр Глущенко поширив у YouTube відео трансляції телеканалу, де видно, що на 65-й хвилині мовлення раптово припинилося.

На сайті телеканалу «112 Україна» представники «Першого Незалежного» опублікували заяву, у якій зазначили, що трансляцію припинили нібито через тиск влади.

«Телекомунікаційні та кабельні провайдери, а також супутникові оператори отримали вимогу від СБУ не надавати ніяких послуг телеканалу, попри чинні договори та угоди», ㅡ йдеться в заяві.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов на брифінгу 26 лютого також коментував старт мовлення «Першого Незалежного» телеканалу з новою командою. Він зазначив, якщо якийсь канал ㅡ «новий, старий або будь-який інший» ㅡ порушуватиме українське законодавство та працюватиме на користь іноземної держави, він терміново потрапить під санкції РНБО.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що колишні співробітники підсанкційних телеканалів ZIK, NewsOne і «112 Україна» стали власниками львівського каналу «Перший Незалежний»

Телеканал «Перший Незалежний» був у власності ТОВ «Тайм медіа», засновником і керівником якого є Роман Любицький. Однак 24 лютого змінився власник каналу — ним стало ТОВ «Медіахолдинг Новини».