Перед Днем захисника Зеленський звернувся до учасників акцій та силовиків

Президент України Володимир Зеленський закликає представників сил правопорядку та учасників акцій у День захисника діяти у рамках закону та громадського порядку. Про це Зеленський написав у Facebook.

"Вірю, що у цей день гарячі серця не затьмарять здорового глузду. Прошу вас – будьте розсудливими, дійте відповідально, у рамках закону та громадського порядку. І, будь ласка, не піддавайтесь на провокації тих, хто дуже хоче створити красномовну картинку для російського телебачення. Завтра – наше українське національне свято. Тож давайте у цей день не робити своїми ж руками подарунків для наших недругів. Вони мріють побачити у наших лавах розбрат, чвари та хаос. І дуже бояться, що українці будуть єдиними й згуртованими", - написав Зеленський.

Він звернувся до представників сил правопорядку.

"Я закликаю кожного представника сил правопорядку поважати конституційне право громадян на мирний протест. Гарантувати їхню безпеку. Завтра ви повинні показати, що ви – сили правопорядку демократичного, європейського зразка", - зауважив глава держави.

Звернувся Зеленський і до учасників акцій.

"Розумію ваш острах щодо подальшого врегулювання ситуації на Донбасі. Ви цілком справедливо не хочете, щоб те, за що ви воювали, виявилося марним. І не допустите, щоб пам’ять про загиблих бойових побратимів і посестер було зраджено. Обіцяю вам як президент України і Верховний Головнокомандувач Збройних сил, що і я ніколи цього не допущу", - написав він.