Петро Порошенко закликав українців підтримати Грузію

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко висловив підтримку Грузії в зв'язку з протестами в Тбілісі на дії Росії. Про це він заявив у відеозверненні, яке розмістив на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Сегодня.

"Наша політична сила повністю солідарна з народом Грузії, який чинить опір російському імперіалізму і бореться з окупацією. Зараз Москва хоче знову економічно послабити Грузію, блокуючи повітряне сполучення, і завдає удару по туристичній Грузії", - сказав він.

Порошенко вважає, що не можна залишати грузинський народ в біді і закликав українців, які бажають відпочивати за кордоном, відвідати Грузію замість інших країн.

"Звертаюся до уряду України і Міністерства інфраструктури з пропозицією надати в цей період знижку на аеронавігаційні та аеропортові збори для рейсів сполученням Україна-Грузія-Україна. Авіакомпанії могли б знизити ціни на квитки. Грузія пішла на те, щоб змінити одну ключову букву в назві Києва , тому що ми "Київ", а не "Кієв". на мою думку, МЗС України повинен почати переговори про зміну офіційної назви Грузії на Сакартвело (саме так самі грузини називають свою країну). Дуже важливо допомогти тим, хто так ж , Як і ми, багато років бореться з російською агресією. Підтримати Сакартвело - значить підтримати Україну ", - заявив екс-президент.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін з 8 липня тимчасово заборонив пасажирське авіасполучення з Грузією, підписавши відповідний указ.