Реформування органів прокуратури буде успішно завершено найближчим часом, - Зеленський

Процес реформування органів прокуратури буде успішно завершено найближчим часом.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з працівниками прокуратури, передає пресслужба глави держави.

Зеленський висловив переконання, що серед більш ніж десяти тисяч працівників прокуратури багато чесних і порядних людей, та пообіцяв, що процес реформування органів прокуратури буде найближчим часом успішно завершено.

«На оновлену прокуратуру наше суспільство покладає великі надії. Я як президент щиро бажаю вам виправдати їх, ніколи не втрачати власну віру в закон і справедливість, діяти рішуче, швидко, зруйнувати всі стереотипи та досягти історичних успіхів у службі на благо нашої держави», - сказав глава держави.

Крім того, він привітав працівників прокуратури з професійним святом та вручив їм державні нагороди.

«Я хочу побажати всім вам: ніколи не забувайте, чому ви обрали цю професію... Не давайте, будь ласка, нікому переконати вас, що система так працює й нічого неможливо з цією системою зробити. Не ставайте заручниками образу... Завдяки таким працівникам прокуратури було притягнуто до відповідальності десятки злочинців. А сотні мільйонів гривень відшкодовано, повернуто або заощаджено державному бюджету. А найголовніше – це саме ті правоохоронці, які щодня «лупають сю скалу». І доводять, що чесний та професійний прокурор в Україні – це не міф, не фантастика й не виняток із правил», – зауважив Зеленський.