Російська агресія: порушення режиму припинення вогню, загинув один боєць ООС

Станом на 7.00 17 травня, за минулу добу збройні формування Російської Федерації 13 разів порушили режим припинення вогню, з них чотири рази – із застосуванням заборонених Мінськими угодами мінометів калібрів 120 і 82 мм, про що повідомив прес-центр ООС. 

 На сході України, районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник 11 разів обстріляв позиції Об`єднаних сил: 

  • з мінометів калібрів 120 і 82 мм, станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – поблизу села ВОДЯНЕ; 
  • з мінометів калібру 120 мм – біля населеного пункту ОПИТНЕ; 
  • тричі з мінометів калібру 82 мм, автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – біля населеного пункту НОВОТРОЇЦЬКЕ; 
  • з озброєння бойових машин піхоти та автоматичних станкових гранатометів – поблизу селища КАМ`ЯНКА; 
  • двічі з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів – біля населеного пункту ПАВЛОПІЛЬ; 
  • зі станкових протитанкових гранатометів та стрілецької зброї – поблизу села БОГДАНІВКА; 
  • двічі зі стрілецької зброї – в районі міста МАР'ЇНКА. 

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" позиції наших захисників були обстріляні двічі: - з мінометів калібру 120 мм – біля населеного пункту ЗОЛОТЕ-4; - з озброєння бойових машин піхоти та автоматичних станкових гранатометів – поблизу населеного пункту НОВОЗВАНІВКА. 

Як зазначається, внаслідок обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув, ще один наш захисник отримав поранення. На кожний обстріл противник отримав адекватну відповідь, втрати ворога уточнюються. 

Об'єднані сили надійно контролюють противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.